Zbrody.cz

O webu

Proč Zbrody.cz

Možná by některé z návštěvníků mohlo zajímat, proč zrovna Zbrody.cz. Je to velmi jednoduché. Zbrody je moje přezdívka, která mě provází již od dětství, a je vlastně zkomoleninou mého příjmení Brodilová. Vznikla v době, kdy spolužák na základní škole Honza Musil všem ze třídy vymyslel podobně sestavené přezdívky. Když se tak nad tím dnes zamýšlím, mohu být vlastně nakonec za své příjmení ráda. Také jsem totiž mohla dopadnout jako kamarádka Gábina „Zmatky“ Matysová nebo spolužák Lukáš „Zpodky“ Podlaha.

Proč vlastní web

Každou chvíli narazím na něco, s čím se chci pochlubit ostatním. Přijde mi škoda přemýšlet o zajímavých věcech a přitom si vše nechávat jen sama pro sebe. Proto jsem se rozhodla založit si vlastní web. Chtěla bych jeho prostřednictvím předávat některé ze svých zkušeností s internetovým marketingem a PPC reklamou, ale také intenzivně sdílet zážitky ze svých cest. Nebudu však zastírat ani to, že ho vlastně píšu tak trochu i pro sebe. Je totiž báječné vzpomínat s „hmatatelnými“ důkazy.

O 4 roky později (24.února 2013)

Předchozí odstavce jsem prostě nemohla jen tak smazat, chápete? Je báječný číst, jaká jsem byla akční pisatelka, jak jsem psala spisovně a každou větu si nechávala překontrolovávat. Jak jsem ještě naivně nazývala svoji obživu a koníček PPC reklamou. A jak jsem slibovala, že o tom, o čem přemýšlím, se s vámi podělím. A teď to vypadá, že jsem celé tři roky, které od posledního příspěvku uplynuly, moc nepřemýšlela. A taky si myslím, že jsem v té době neměla ani smartphone! To byly časy.


  • Robertestag: Unimoda je super obchod se second-hand oblečením, ale máme také boty, kabelky nebo doplňky. Funguje u nás také obrácená aukce, a to v kategor
  • HomemarketSU: Дорогие друзья! Приглашаем Вас пройти обучение в сервисном центре "Хоум Маркет" по
  • Primback92q: skup aut Should you be in the market for an automobile, it could appear to be a daunting task.

Petra Brodilová

Petra Brodilová

Stále studuji, občas pracuji a tento rok také více cestuji. Na svém blogu bych se s vámi ráda podělila o postřehy z internetového marketingu, který je mým koníčkem, studijním oborem a obživou zároveň.


Můj Flickr