Zbrody.cz

30 Pro, 2009

Rok 2009 podle Zbrody

Autor: Petra Brodilová | Rubrika: Jen tak

Na konci roku si často uděláme čas na bilancování roku proběhlého. Já jsem se pro tyto účely podívala do statistik Google Analytics. Co pro vás bylo v minulém roce na Zbrody.cz nejzajímavější? Jakou cestou jste se sem dostali? A jaké byly důležité milníky pro mě osobně?

Co vás zajímalo

Čtenáře Zbrody.cz zajímají hlavně peníze, Google a Facebook. Jak jinak si vysvětlit nejoblíbenější články roku 2009:

Jak jste sem přišli

Ne vždy na blog zavítala relevantní návštěvnost. V klíčových slovech z vyhledávačů jsem často narazila na slova, která mě rozesmála nebo i donutila k hlubšímu zamyšlení.

  • „jak žije dnešní mládež“

Doufám, že dotyčný na mém blogu nalezl odpověď. Dnešní mládež, to jsou šprti, co se zajímají jen o školu a kariéru. Více napoví tento výstižný komentář.

  • „nedoběhla jsem“

Myslela jsem, že vyhledávače v dnešní době už nic nezaskočí. Ale že by našly naprostý opak k uživatelovu dotazu? I to se stává. I když jsem doběhla, považují za relevatní i druhou možnost – nedoběhla jsem.

  • „vztah po Erasmu?“

I přesto, že Fandor nazval Erasmus zabijákem vztahů, jsem důkazem, že tomu tak vždy není. František je stále držitelem domény Zbrody.cz a máme se pořád rádi.

Jaký byl můj rok

Psaní bylo již pro tento rok dost. Jaké byly moje nejdůležitější milníky v roce 2009 si tedy můžete prohlédnout v následující koláži, za jejíž zpracování děkuji svému bratranci komiksovému mágovi Marku Rubecovi.


Doufám, že zachováte přízeň Zbrody.cz i v novém roce. Užijte si konec roku stávajícího a prožijte úspěšný a šťastný rok 2010!

Štítky: , ,

2 komentářů k příspěvku "Rok 2009 podle Zbrody"

1 | MartiN

30. 12. 2009 v 11.33

Avatar

Gratuluju k úspěšnému roku 2009 a přeju ještě úspěšnější 2010.

2 | BuBen

31. 12. 2009 v 19.51

Avatar

Všetko dobré v Novom roku, nech sa darí a veľa dobrých článkov na blogu !

Přidat komentář


  • Robertestag: Unimoda je super obchod se second-hand oblečením, ale máme také boty, kabelky nebo doplňky. Funguje u nás také obrácená aukce, a to v kategor
  • HomemarketSU: Дорогие друзья! Приглашаем Вас пройти обучение в сервисном центре "Хоум Маркет" по
  • Primback92q: skup aut Should you be in the market for an automobile, it could appear to be a daunting task.

Petra Brodilová

Petra Brodilová

Stále studuji, občas pracuji a tento rok také více cestuji. Na svém blogu bych se s vámi ráda podělila o postřehy z internetového marketingu, který je mým koníčkem, studijním oborem a obživou zároveň.


Můj Flickr