Zbrody.cz

17 Čvn, 2009

Doběhla jsem

Autor: Petra Brodilová | Rubrika: Jen tak|Rakousko

Právě jsem doběhla. Ne, nikoho jsem nedoběhla a nikdo nedoběhl mě. Jen mi hoří tváře, rychleji dýchám a mám rudé nohy kvůli alergii z právě posečeného sena. Byla jsem běhat, otevřela dveře, vzala do ruky banán a sedla k počítači. Prostě se o to s vámi musím podělit.

Sundavám kšiltovku a přemýšlím, že to možná bylo naposledy. Naposledy v krásném prostředí Pleschinger See. Naposledy v Linzi. Stala se tu ze mě běžkyně a budu v tom pokračovat. Ale ne už tady.

Asi naposledy jsem viděla čínského vytrvalce v modré košili s naškrobeným límcem. Naposledy jsem se zdravila: „Grüß dich“ s klukem v tričku ÖBB. Naposledy jsem za doprovodu Dědy Mládka skákala přes kaluže a zrychlovala kolem dělníka z východu, který se k Dunaji přišel navečeřet.

Je tu krásně. Krásně bude ale snad i v Dublinu. I když tam asi při běhání budu vlastně pořád na místě. Budu myslet na malé dunajské kačenky. Jestli už vyrostly. Ale teď si sundám boty, dám si sprchu a půjdu si užít endorfinovou náladu, která mi snad pár hodin vydrží.

2 komentářů k příspěvku "Doběhla jsem"

1 | havlikp

18. 6. 2009 v 23.37

Avatar

Až se vrátíš do Phy, můžu doporučt vltavskou magistrálu, tam se taky běhá perfektně, a je to kousek od kanceláří 😉

2 | Ošklivý sup

28. 6. 2009 v 21.27

Avatar

U Vltavy před Podolím jsou zase labuťátka. Aktuálně vypadají jako plušáci v regálu supermarketu :-)

Přidat komentář


  • Robertestag: Unimoda je super obchod se second-hand oblečením, ale máme také boty, kabelky nebo doplňky. Funguje u nás také obrácená aukce, a to v kategor
  • HomemarketSU: Дорогие друзья! Приглашаем Вас пройти обучение в сервисном центре "Хоум Маркет" по
  • Primback92q: skup aut Should you be in the market for an automobile, it could appear to be a daunting task.

Petra Brodilová

Petra Brodilová

Stále studuji, občas pracuji a tento rok také více cestuji. Na svém blogu bych se s vámi ráda podělila o postřehy z internetového marketingu, který je mým koníčkem, studijním oborem a obživou zároveň.


Můj Flickr