Zbrody.cz

17 Lis, 2009

Inzerát týdne (28)

Autor: Petra Brodilová | Rubrika: Inzerát týdne

Reklamu ve vyhledávačích pro vysoce konkurenční obory jsem nikdy moc ráda neměla. Drtí totiž moje sny o dokonalých inzerátech s originálními texty a vytučněnými klíčovými slovy. Také se mi jen tak nestane, že dvě minuty po nasazení reklamy vidím svůj inzerát na prémiových pozicích a mohu se nad ním rozplývat.

Hotely v Čechách pro anglicky mluvící svět. Velmi konkurenční obor. Proč mi ale na dotaz hotels in czech republic první tři inzeráty nabízejí Prahu s téměř shodným titulkem? Platí, že čím více hotelů v nabídce, tím lépe? A co když chci jet k Máchovu jezeru?

Hotel_premiovepozice

Možná proto mě PPC reklama pořád tolik baví. Jsou tu tajemství a výzvy u náročných kampaní, ale i obory, kde nás inzeruje pár, můžeme se mazlit se svými inzeráty na prémiových pozicích a sledovat, jak hezky naskakují konverze.

1 komentář k příspěvku "Inzerát týdne (28)"

1 | Jan Menšík

19. 11. 2009 v 9.23

Avatar

Pokud chcete na Mácháč a ne do Prahy, nezadáte v hledání „czech republic“, ale konkrétněji specifikovanou oblast.

Nehledě na to že lidí, co anglicky hledají hotely v ČR mimo Prahu je velmi málo a jsou to opět jen obdobně provařené lokace Český Krumlov a Karlovy Vary.

Proč vyjeli všechny reklamy počínající číslem nevím. ASi náhoda, rozhodně to není většinové znění. Nehledáváte často čísla, že by Google trochu poladil výsledky dle osobních preferencí?

Přidat komentář


  • Robertestag: Unimoda je super obchod se second-hand oblečením, ale máme také boty, kabelky nebo doplňky. Funguje u nás také obrácená aukce, a to v kategor
  • HomemarketSU: Дорогие друзья! Приглашаем Вас пройти обучение в сервисном центре "Хоум Маркет" по
  • Primback92q: skup aut Should you be in the market for an automobile, it could appear to be a daunting task.

Petra Brodilová

Petra Brodilová

Stále studuji, občas pracuji a tento rok také více cestuji. Na svém blogu bych se s vámi ráda podělila o postřehy z internetového marketingu, který je mým koníčkem, studijním oborem a obživou zároveň.


Můj Flickr