Zbrody.cz

Autorka

Jmenuji se Petra Brodilová a na této stránce bylo kdysi popsáno mé dětství, studium, práce, partner, rodina, láska k německému jazyku. První větě úvodního odstavce jsem teď po čtyřech letech dokonce ani neporozuměla. Znělo to nějak takto: Můj život je jako kampaň, která se skládá z reklamních sestav a jednou skončí.

Čím teď žiju

Jsem právě v Paříži a fascinuje mě, že kdykoliv za kamárádkou Olivií dorazím, její spolužák, kamarád kamaráda, známá si právě otevřeli restauraci. A když tam jdeme, tak se mi zdá, že jsem báječnější místo neviděla. A když ochutnám to jídlo a víno, nejradši bych si celou restauraci i se spolužákem vzala s sebou do Prahy.

V Paříži ale trávím pár dní v roce. Jinak žiju prací, vařením, čtením, kamarády a cestováním.

Jsem teď mnohem stručnější než před těma čtyřma lety. Ženy mi už majitele domény zbrody.cz nezávidí a s německy mluvícími kolegy mluvím anglicky. Je docela smutný vidět, co všechno už neplatí. Ale jsem moc štastná.

A tohle je jediný pozůstatek minulého zastaralého sebevychvalujícího článku:

Chcete se také zařadit mezi mé kamarády? Začněte třeba tím, že budete sledovat můj Twitter, Facebook nebo LinkedIn. A nyní novinka: Sledujte mě na Instagramu. ZDARMA!


  • Robertestag: Unimoda je super obchod se second-hand oblečením, ale máme také boty, kabelky nebo doplňky. Funguje u nás také obrácená aukce, a to v kategor
  • HomemarketSU: Дорогие друзья! Приглашаем Вас пройти обучение в сервисном центре "Хоум Маркет" по
  • Primback92q: skup aut Should you be in the market for an automobile, it could appear to be a daunting task.

Petra Brodilová

Petra Brodilová

Stále studuji, občas pracuji a tento rok také více cestuji. Na svém blogu bych se s vámi ráda podělila o postřehy z internetového marketingu, který je mým koníčkem, studijním oborem a obživou zároveň.


Můj Flickr